| MOQ: | 30000 vierkante meter |
| Standaardverpakking: | EPE-film + PE-verpakking + Verwerkte houten pallet |
| Leveringstermijn: | binnen 20 dagen |
| Betalingswijze: | T/T,L/C |
| Toeleveringskapaciteit: | 80000 kg per week |
| Materiaal | Polyethyleen (PE) |
| Dikte | 30 μm (micron) |
| Kleur | Blauw |
| Oriëntatie | met een diameter van niet meer dan 15 mm |
| MOQ: | 30000 vierkante meter |
| Standaardverpakking: | EPE-film + PE-verpakking + Verwerkte houten pallet |
| Leveringstermijn: | binnen 20 dagen |
| Betalingswijze: | T/T,L/C |
| Toeleveringskapaciteit: | 80000 kg per week |
| Materiaal | Polyethyleen (PE) |
| Dikte | 30 μm (micron) |
| Kleur | Blauw |
| Oriëntatie | met een diameter van niet meer dan 15 mm |