| MOQ: | 10000 m2 |
| Standaardverpakking: | EPE-film + PE-verpakking + Verwerkte houten pallet |
| Leveringstermijn: | binnen 45 dagen afhankelijk van de grondstofreserve |
| Betalingswijze: | T/T,L/C |
| Toeleveringskapaciteit: | 100000 kg per week |
| Testitem | Eenheid | Bereik |
|---|---|---|
| Fluorosiliconen lossingszijde | g/25mm | 5-8 |
| Backing liner (heldere PET) | mm | 0,030 ± 0,002 |
| Breedte | mm | 1040 ± 5 |
| Lengte | m | 2000 ±200 |
| Kleur | - | Transparant |
| Sub-hechtingstarief | % | ≥85 |
| Tape | MY2G |
| Snelheid | 300 mm/min |
| Hoek | 180° |
| Instrument | 5000 g trekbank |
| Omgeving | 30 min. op kamertemperatuur, na aanbrengen |
| Tape | NITTO 31B |
| Verouderingsomgeving | 70°C |
| Verouderingstijd | 20 uur |
| Tijd op normale temperatuur | 4 uur |
| Instrument | 5000 g trekbank |
| Opslagtemperatuur | 15-35°C (in originele verpakking) |
| Opslagvochtigheid | 30-70% (in originele verpakking) |
| MOQ: | 10000 m2 |
| Standaardverpakking: | EPE-film + PE-verpakking + Verwerkte houten pallet |
| Leveringstermijn: | binnen 45 dagen afhankelijk van de grondstofreserve |
| Betalingswijze: | T/T,L/C |
| Toeleveringskapaciteit: | 100000 kg per week |
| Testitem | Eenheid | Bereik |
|---|---|---|
| Fluorosiliconen lossingszijde | g/25mm | 5-8 |
| Backing liner (heldere PET) | mm | 0,030 ± 0,002 |
| Breedte | mm | 1040 ± 5 |
| Lengte | m | 2000 ±200 |
| Kleur | - | Transparant |
| Sub-hechtingstarief | % | ≥85 |
| Tape | MY2G |
| Snelheid | 300 mm/min |
| Hoek | 180° |
| Instrument | 5000 g trekbank |
| Omgeving | 30 min. op kamertemperatuur, na aanbrengen |
| Tape | NITTO 31B |
| Verouderingsomgeving | 70°C |
| Verouderingstijd | 20 uur |
| Tijd op normale temperatuur | 4 uur |
| Instrument | 5000 g trekbank |
| Opslagtemperatuur | 15-35°C (in originele verpakking) |
| Opslagvochtigheid | 30-70% (in originele verpakking) |