|
|
| MOQ: | 10000 m2 |
| Standaardverpakking: | EPE-film + PE-verpakking + Verwerkte houten pallet |
| Leveringstermijn: | binnen 45 dagen afhankelijk van de grondstofreserve |
| Betalingswijze: | T/T,L/C |
| Toeleveringskapaciteit: | 100000 kg per week |
| Testpunt | Eenheid | Bereik |
|---|---|---|
| Fluorosilicone-afgiftezijde | g/25 mm | 5 tot 8 |
| Back-liner (helder PET) | mm | 0.050 ± 0.003 |
| Breedte | mm | 1040 ± 5 |
| Lange | m | 2000 ± 200 |
| Kleur | - | Transparante |
| Sub-aansluitingspercentage | % | ¥ 85 |
| Tape | MY2G |
| Versnelling | 300 mm/min |
| Hoek | 180° |
| Instrumenten | 5000 g range trekmachine |
| Milieu | 30 min. bij kamertemperatuur, na bevestiging |
| Tape | NITTO 31B |
| Veroudering van het milieu | 70°C |
| De tijd van veroudering | 20 uur |
| Tijd bij normale temperatuur | 4 uur |
| Instrumenten | 5000 g range trekmachine |
| Bergingstemperatuur | 15-35°C (in de oorspronkelijke verpakking) |
| Bewaarvochtigheid | 30-70% (in oorspronkelijke verpakking) |

|
|
| MOQ: | 10000 m2 |
| Standaardverpakking: | EPE-film + PE-verpakking + Verwerkte houten pallet |
| Leveringstermijn: | binnen 45 dagen afhankelijk van de grondstofreserve |
| Betalingswijze: | T/T,L/C |
| Toeleveringskapaciteit: | 100000 kg per week |
| Testpunt | Eenheid | Bereik |
|---|---|---|
| Fluorosilicone-afgiftezijde | g/25 mm | 5 tot 8 |
| Back-liner (helder PET) | mm | 0.050 ± 0.003 |
| Breedte | mm | 1040 ± 5 |
| Lange | m | 2000 ± 200 |
| Kleur | - | Transparante |
| Sub-aansluitingspercentage | % | ¥ 85 |
| Tape | MY2G |
| Versnelling | 300 mm/min |
| Hoek | 180° |
| Instrumenten | 5000 g range trekmachine |
| Milieu | 30 min. bij kamertemperatuur, na bevestiging |
| Tape | NITTO 31B |
| Veroudering van het milieu | 70°C |
| De tijd van veroudering | 20 uur |
| Tijd bij normale temperatuur | 4 uur |
| Instrumenten | 5000 g range trekmachine |
| Bergingstemperatuur | 15-35°C (in de oorspronkelijke verpakking) |
| Bewaarvochtigheid | 30-70% (in oorspronkelijke verpakking) |
