| MOQ: | 500 kg |
| Standaardverpakking: | PE-verpakking + bubbelfilm + verwerkte houten pallet |
| Leveringstermijn: | binnen 10 dagen |
| Toeleveringskapaciteit: | 10000 kg per week |
| Productnaam | Bi-axiaal georiënteerd polypropyleen |
| Modelnummer | PBIH-80 |
| Lotnummer | 2403-31 |
| Productiedatum | 2024.04.04 |
| Uitvoeringsstandaard | GB/T32021-2015 |
| Testitem | Standaardvereiste | Typische Gegevens | Resultaten |
|---|---|---|---|
| Uiterlijk | Kreukel, deeltje, beschadiging, onzuiverheid, contaminatie: Niet toegestaan | Nee | Ok |
| Streep, barst, kras, plooi: Licht toegestaan | Licht | Ok | |
| Mechanische Eigenschappen | Treksterkte MD: ≥ 100 MPa | 158 | Ok |
| Treksterkte TD: ≥ 160 MPa | 278 | Ok | |
| Rek bij Breuk MD: ≤ 180% | 214 | Ok | |
| Rek bij Breuk TD: ≤ 65% | 60 | Ok | |
| Optische Eigenschappen | Glans: ≤ 15 | 4.8 | Ok |
| Waas: ≥ 76 | 90.8 | Ok | |
| Inspectie Conclusie | Voldoet aan de technische standaard | ||
| MOQ: | 500 kg |
| Standaardverpakking: | PE-verpakking + bubbelfilm + verwerkte houten pallet |
| Leveringstermijn: | binnen 10 dagen |
| Toeleveringskapaciteit: | 10000 kg per week |
| Productnaam | Bi-axiaal georiënteerd polypropyleen |
| Modelnummer | PBIH-80 |
| Lotnummer | 2403-31 |
| Productiedatum | 2024.04.04 |
| Uitvoeringsstandaard | GB/T32021-2015 |
| Testitem | Standaardvereiste | Typische Gegevens | Resultaten |
|---|---|---|---|
| Uiterlijk | Kreukel, deeltje, beschadiging, onzuiverheid, contaminatie: Niet toegestaan | Nee | Ok |
| Streep, barst, kras, plooi: Licht toegestaan | Licht | Ok | |
| Mechanische Eigenschappen | Treksterkte MD: ≥ 100 MPa | 158 | Ok |
| Treksterkte TD: ≥ 160 MPa | 278 | Ok | |
| Rek bij Breuk MD: ≤ 180% | 214 | Ok | |
| Rek bij Breuk TD: ≤ 65% | 60 | Ok | |
| Optische Eigenschappen | Glans: ≤ 15 | 4.8 | Ok |
| Waas: ≥ 76 | 90.8 | Ok | |
| Inspectie Conclusie | Voldoet aan de technische standaard | ||